На промисловий кластер, який поєднає підприємства й заклади освіти, треба 500 тис. грн. (коментарі)

Аби економіка Львівщини мали професійних працівників, в області створюють  промислові кластери –  платформи співпраці  між закладами освіти і підприємцями. Але для цього потрібні кошти на інші ресурси, як мінімум 60-70 тисяч гривень на початок проекту. Всього потрібно 500 тисяч гривень. 

Промислові кластери даватимуть роботу та практику молодим студентам, яких відбиратимуть в університетах. Створенням таких кластерів влада хоче об’єднати зусилля професійно-технічної освіти, вищої освіти і промислових підприємств для того, аби забезпечити відповідне укоплектування кадрами нових робочих місць, які створюються на території Львівщини. Першим пріоритетом залишається створення робочих місць. Другим – це те, що рофесійно-технічна освіта, і вища освіта, влада, промислові підприємства, інші суб’єкти господарювання, повинні докласти максимум зусиль, щоб мотивувати мешканців Львівщини працювати на високооплачуваній роботі тут, а також нівелювати міграційні процеси, розповідає Роман Филипів, очільник Департаменту економічної політики Львівської ОДА.

Читати також:  Грузія посприяє оновленню хімічних реактивів у львівських школах

Освітньо-промисловий хаб планують створити в межах реалізації проекту із підтримки вищої і професійно-технічної освіти та забезпечення економіки області робітничими кадрами. Проект став переможцем першого конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуть за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Окрім хабу в межах проекту створять 4 галузеві кластери у сфері машинобудування, легкої промисловості , будівельної індустрії та деревообробки. Кластери стануть своєрідною платформою  між закладами освіти і підприємцями.

Читати також:  Львівські медики вивчали новий механізм фінансування лікарень

Кластери формуватимуться з числа суб’єктів підприємницької діяльності, а також представників професійно-технічної вищої освіти і основна їх роль полягатиме у забезпеченні економіки області відповідними кадрами.

Syla.news

 

495 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up