Форум музейних інновацій та Свято в Президентському Саду. Чим Львів дивуватиме 18-20 травня (коментарі)

Музей Михайла Грушевського гучно святкує своє 20-річчя. 18 травня стартує Форум музейних інновацій, а 20 –  Музейний фестиваль «Свято в Президентському Саду».

У перший день стартує «Форум музейних інновацій» із темою «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі», який об’єднає лекторів з усієї України та з-за кордону. У суботу у музеї буде погашення марки, закладення капсули часу, відкриття виставок, де презентують цікаві експонати з фондів, а також презентація туристичної марки. Про це розповіла – зазначила вчений секретар Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Софія Легін.

Читати також:  Мешканці Львова розповіли, що думають про легалізацію проституції в Україні

За її словами, родзинкою святкувань стане Музейний фестиваль «Свято в Президентському Саду», який стартує 20 травня. Вперше проведуть цей захід, на який приїдуть народні колективи, будуть майстер-класи: лялька-мотанка, витинанка, бісероплетіння. Виступатимуть хорові колективи з Білорусії, Польщі, України.

Нагадаємо, що Меморіальний музей Михайла Грушевського відзначає 20-річний ювілей та активізує вивчення відносно нової наукової дисципліни – Грушевськознавства. Бо Михайло Сергійович не просто історик, він творець національного міту українців (Історія України-Руси), співзасновник першої модерної держави УНР і перший відомий публічний історик нашої країни.

Читати також:  Пошкодив - плати. Штраф за руйнування історичних фасадів сягне 170 тис. грн. (Коментарі)
403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up