Ювілейний творчий вечір Василя Куйбіди у Львівській обласній філармонії (фоторепортаж)

Письменник, поет, автор низки збірок неповторної лірики, де кожне слово мовлене серцем. Творча й неординарна особистість, багатогранність якої захоплює та викликає особливу повагу. Адже Василь Куйбіда – відомий учений та громадсько-політичний діяч, доктор наук з державного управління, президент Національної академії державного управління при Президентові України, колишній мер міста Львова, міністр, депутат Верховної Ради України, володар багатьох державних відзнак та нагород, член спілки письменників України. Саме в контексті своєї творчості знаменитий львів’янин відзначив 60 річний ювілей в затишних стінах обласної філармонії.

 

У передмові до книги “Долина відображень”  літературознавець М. Осадчий так охарактеризував творчість пана Василя:

«Вірші Василя Куйбіди – це поезія в сплаві думки і серця. І не до “сумирукаяття” кличе ця поезія, а до “вибухів повстань”. Звичайно, повстань Духу і Серця, пошуків нових життєвих і духовних сфер для кожної людини зосібно і для нації взагалі».

Гаслом творчості поета є чесність перед собою, людьми та цілим світом. Творчий вечір поета Василя Куйбіди зібрав чимало гостей, які прийшли, аби привітати ювіляра та насолодитися його творчістю.

Читати також:  Як, де і за скільки у Львові можна отримати біометричний паспорт

 

 

 

 

 

 

Слово про творчий доробок ювіляра виголосив Євген Нахлик – український літературознавець, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту Івана Франка НАН України.

В урочистостях взяли участь: голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, міський голова м. Львова Андрій Садовий. Вони висловили найщиріші побажання ювілярові та вручили нагороди.

«Ми всі знаємо Василя Куйбіду таким, яким він є і завжди був: чесним, сміливим, харизматичним. Це – справжній українець! Від діда-прадіда носій українських традицій та цінностей. Бути справжнім може дозволити собі не кожен, тож, це – велика чеснота. З допомогою таких людей ми витворимо сильну та квітучу державу», – сказав Олег Синютка, вітаючи ювіляра.

 

Окрім того, за вагомий особистий внесок у розбудову української держави, розвиток сучасної української літератури, активну громадянську позицію та з нагоди 60-річчя Василю Куйбіді оголосили Подяку голови облдержадміністрації.

Читати також:  Вулицю Антоновича перекрили до кінця дня

Міський голова Львова Андрій Садовий нагородив Василя Куйбіду – Золотим гербом міста Львова.

Ювіляра також привітав голова Львівської обласної спілки письменників України Ігор Гургула.

 

 

 

Того вечора лунали вірші ювіляра та пісні українських композиторів на слова ювіляра, які виконали відомі артисти та естрадні виконавці: сопрано Наталія Дитюк, бард Олесь Дяк, композитор Тетяна Нікітчин, Віктор Гембара, Орест Цимбала та Державна заслужена академічна капела України «Трембіта».

 

 

«Я дуже радий бути сьогодні тут і розділити цей творчий вечір із важливими для мене людьми. Щиро вдячний усім за підтримку та співдію», – подякував усім Василь Куйбіда.

Опісля завершення концерту ювіляра продовжували вітати квітами.

 

Syla.news

 

 

 

 

1583 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up