Укрнафта: звіт про мільярдний прибуток

Як відомо, Укрнафта – найбільша в країні нафтовидобувної компанії . За підсумками першого кварталу 2018 року чистий прибуток склав 1,2 млрд грн. 

Що означає, що прибуток збільшився на 1675% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в повідомленні Укрнафти, пише НВ. Чистий дохід збільшився на 26%, до 8,2 млрд грн проти аналогічного показника минулого року.

Також Укрнафта сплатила податків на суму понад 3,3 млрд грн, в тому числі 300 млн грн у рахунок погашення простроченого податкового боргу. Порівняно з попереднім, четвертим кварталом 2017 року середньодобовий видобуток нафти з конденсатом зріс на 5,4%, аналогічний показник для газу – на 7,4%. Водночас середньодобовий обсяг виробництва скрапленого газу збільшився на 9,9%.

Проте порівняно з аналогічним періодом попереднього року показники видобутку вуглеводнів у 1 кварталі 2018 року скоротились.

Укрнафта сплатила до державного та місцевих бюджетів різних рівнів 1,8 млрд грн рентної плати за користування надрами за зобов’язаннями. Відповідно до закріпленого в законодавстві механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу 88 млн грн надійшло до обласних, районних та місцевих бюджетів різних рівнів.

Найбільші надходження отримали громади та обласні бюджети Сумщини (38 млн грн), Івано-Франківщини (19,4 млн грн), Полтавщини (13,6 млн грн) та Чернігівщини (8,6 млн грн).

Укрнафта – найбільша нафтовидобувна компанія України. Володіє 537 АЗС в більшості регіонів України. Державному Нафтогазу України належить 50%+1 акція Укрнафти. Компанії, що входять до сфери впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% – Bordo Management Limited, 9,9% – іншим акціонерам).

За підсумками 2017 року Укрнафта отримала 444 млн грн чистого прибутку порівняно з чистим збитком в 8,7 млрд грн роком раніше.

Syla.news

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up