Що таке декоративно-прикладне мистецтво? У галереї ЛНАМ представили нову виставку (коментарі)

Сучасну творчість декоративного мистецтва представили студенти, випускники та молоді викладачі Львівської академії мистецтв. Відкриття виставки відбулося 14 квітня у галереї ЛНАМ.

Експозиція різноманітна за своїм стилем, матеріалами та ідеями. Близько 50 майстрів представили свої твори, частина з них готувалися спеціально для виставки. Крім того, усі виставлені роботи ніколи раніше не представлялися у галереї. Викладачі факультету декоративно-прикладного мистецтва кажуть, що пишаються усіма роботами студентів, адже це результат їх праці та творчості. В університеті вони ознайомлюються з матеріалами, але думка, яку митець хоче зреалізувати — індивідуальне.

Орест Голубець, завідувач кафедри художньої кераміки стверджує, що ця виставка дуже потужного рівня і тому її достойно можна предеставляти закордоном. До слова, виставка — результат комплексної праці усього факультету, зокрема кафедр художнього скла, кераміки, текстилю, дерева та металу. Таким сучасним підходом до створення експозиції учасники мали на меті довести, що декоративно-прикладне мистецтво це широке й глибоке поняття. Проте ця експозиція лише перший крок до збагачення галереї ЛНУМ.

Студентка 6 курсу кафедри художньої кераміки Ксенія Жижій розповідає про ідею створення своєї роботи.

” Я давно працюю з керамікою. Ця експозиція є початком нового проекту, що називається ” Я це Я?” в якому демонстуруються емоції та відчуття. Тобто, кожна скульптурка це окрема емоція. Ці дві  – страх і злість, вони створені у такому наївному ключі через вислів про “дитячу щирість”. Ці скульптурки мають дзеркальця для того, щоб кожен міг глянути і наче приміряти на собі якусь емоцію чи переживання, яку не може дозволити собі у дорослому житті”. 

Виставка триматиме до 4 червня. Syla. news також писали про те, які твори представлені у галереї.

 

601 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up