Процедуру залучення іноземних інвестицій в Україні змінено

Верховна рада України прийняла в другому читанні законопроект №6141 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій”

Про це повідомляє сайт парламенту, пише НВ. 

Законопроект передбачає впровадження в систему депозитарного обліку України інституту номінального утримувача.

Законом пропонується ввести належний правовий режим обліку прав власності іноземних клієнтів глобальних зберігачів або інших фінансових посередників на цінні папери в депозитарній системі України. Зокрема, з цією метою в законодавство щодо депозитарної діяльності внесені нові правові категорії – номінальний утримувач, рахунок в цінних паперах номінального утримувача.

Іноземні фінансові установи, які відповідають перерахованим в проекті критеріям, пропонується визначити номінальними власниками і надати можливість українським депозитарних установ відкривати для них рахунки в цінних паперах номінального утримувача.

На зазначених рахунках українська депозитарна, відповідно до положень проекту, буде вести облік цінних паперів і прав на цінні папери, власниками яких є клієнти номінального утримувача.

Також законом нормуються основи функціонування і обслуговування названих рахунків, пов’язані з цим обмеження і вимоги, зокрема, розкриття інформації, а також питання державного регулювання і контролю тощо.

Нагадаємо, що капітальні інвестиції в Україну за 2017 рік зросли на 22,1% в порівнянні з 18% у 2016 році – до 412,8 млрд грн.

Syla.news 

 

356 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up