Про культуру тіла. Бодібілдери з Європи змагатимуться у Львові (коментарі)

У Львові цього тижня відбудеться відкритий чемпіонат Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу, у якому змагатимуться провідні бодібілдери Європи.

Чемпіонат відбудеться на вихідних, 19 травня в концертному холі «Малевич» (вул. Чорновола, 2). Змагання триватимуть один день, очікується близько 200 учасників. За словами,  президента української бодібілдинг федерації WABBА Святослава Шеремети до Львова приїдуть гості з Італії, Польщі, Молдови, Греції, Угорщини та інших країн.

У 22 категоріях змагатимуть як жінки, так і чоловіки. У кожній обиратимуть переможця відповідно до віку, ваги чи зросту.  Суддями змагань будуть відомі атлети-бодібілдери міжнародної категорії. Також будуть запрошені видатні атлети з інших видів спорту, зірки телебачення та шоу-бізнесу.

Переможець в категорії “Чоловіки. Бодібілдинг” та переможниця категорії “Жінки. Модельний фітнес” отримають карту професіоналів, а отже в майбутньому вони матимуть  можливість брати участь у міжнародних турнірах за грошову винагороду.

Додамо, що на львівському турнірі відбиратимуть українських спортсменів для участі у Чемпіонаті світу 2018, що відбудеться у червні в Італії.

Чемпіонат з бодібілдингу проводиться у Львові вперше. Таким чином організатори планують розвивати проведення подібних спортивних заходів у місті. Метою є можливість здобуття права на проведення чемпіонату Світу чи найпрестижнішого турніру – «Містер та Міс Всесвіт (Mr.&Ms.Univerese WABBA International)» найближчими роками у Львові.

Вартість квитка на захід близько 200-300 грн. Нагадаємо, бодібілдинг – процес нарощування і розвитку мускулатури шляхом заняття фізичними вправами з обтяженнями, високоенергетичного харчування з підвищеним вмістом білків і достатнього для гіпертрофії м’язових волокон.

Syla.news

726 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up