Комісія відзвітувала про правопорушення на об’єктах історичної спадщини Львова (коментарі)

Відомо, що з березня у Львові діє адміністративна комісія, що розглядає питання правопорушень на об’єктах історичної спадщини Львова. Її очолив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

15 травня Андрій Москаленко розповів про те як просувається робота адмінстративної комісії. У висновку розглянуто 17 протоколів щодо незаконних дій фізичних осіб на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста. За словами очільника, найчастіше порушенням трапляються через встановлення пластикових вікон замість дерев’яних, перепланування та встановлення вікон замість дверей. Відтак, правопорушення зафіксували на вул. Галицька, вул. Сербська, вул. Староєврейська, вул. Руська та пл. Ринок.

Крім того, комісія прийняла рішення надіслати повторного листа власнику «Гранд Готелю» з вимогою демонтувати самовільно встановлену надбудову на даху готелю. Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР додає, що це не перша металева конструкція, яка з’являється на „Гранд Готелі“.

Розгляд справ по 7 протоколах перенесли на доопрацювання, а по 10 протоколах накладено штрафи на фізичних осіб у розмірі 850 грн і 1700 грн. Загалом за час існування комісії сплачено 45 900 грн правопорушень, з них 17 тисяч від юридичної особи і 17 900 грн від фізичних осіб.

Андрій Москаленко запевняє, що метою комісії є заохочення мешканців дбати про будинок як історичну пам’ятку.

Андрій Москаленко каже, що навіть після сплати штрафу власник будівлі має повернути вигляд до попереднього стану. Наразі, порушник, що був оштрафований на суму 17 тисяч уже повернув гроші та чекає експертизи щодо визначення шляху повернення початкового стану будівлі.

Лілія Онищенко зазначає, що поки що комісія не працює так динамічно як би хотілося, адже процес фіксації правопорушення не є швидким. Тим не менш, під час одного засідання розглядається близько 16 протоколів.

Нагадаємо, що комісія розглядає винятково адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини. Щовівторка під час онлайн-трансляції відбувається публічний розгляд усіх протоколів.

Syla.news

374 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up