Уляна Супрун розповіла львів’янам як обрати свого сімейного лікаря (коментарі)

Уляна Супрнун, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я побувала у Львові на Дитячому форумі та розповіла як обрати свого сімейного лікаря, хто він такий і що для цього потрібно зробити. 

За  словами Уляни Супрун, сьогодні вже понад 3,5 мільйона українців підписали декларації з лікарями. Вона розповіла, яким має бути хороший лікар:

  1. Лікар наполегливо рекомендує вакцинуватися.
  2. Лікар знає, що не існує ніякої ВСД, знає, що можна мочити манту. Адже це ті речі, які доказова медицина вже давно довела.
  3. Лікар також знає, що гомеопатія – це витягування грошей з хворих, це не лікує.
  4. Лікар не призначає антибіотиків на початку застуди і не надає імуномодулятори, щоб підсилити імунітет, оскільки це не працює.
  5. Лікар не виписує рецепти на бланках, де є реклами ліків.
Читати також:  У Львові жінок кличуть пройти обстеження

Пані Уляна сказала, що важливо мати довіру до свого лікаря, бо ця людина лікуватиме Вас роками та знатиме все про Вас, Вашу родину. Тому, перед тим, як обирати лікаря, важливо подумати, чи Ви би могли говорити з лікарем про інтимні, особисті речі.

Щоби обрати лікаря – потрібно шукати і робити для цього щось. Пані Уляна порадила почати з того, що опитати друзів, знайомих та інших родичів, кого саме вони обрали своїм лікарем.

Читати також:  Міськрада Львова підвищила ціни на проїзд у трамваях і тролейбусах (коментарі)

Уляна Супрун твердить, що кожного дня до 190 тисяч українців обирають своїх лікарів. Це втричі більше від того, що очікували в МОЗ. Це на її думку, свідчить, що українці вже готові шукати сімейних лікарів та обирати їх.

Syla.news

385 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up