Про відвагу, віру в себе і талант. Мирослава Гонгадзе виступила з лекцією у Львові (коментарі)

11 травня у Львівській міській раді Мирослава Гонгадзе виступила з лекцією «Віра-Покликання-Відвага. Молодь як рушій змін». Журналістка проте, додала, що насправді це була скоріш дискусія.

Захід відбувся в рамках Всеукраїнського суспільного форуму 11 «Екуменічний соціальний тиждень». Журналістка розповідала про лідерство, ситуацію в країні та можливості розвитку могутньої держави. За словами Гонгадзе найважливіше у житті це знайти свій талант, а потім дуже важливо знайти спосіб, щоб правильно ним розпоряджатися. Також каже, що відвага, віра в себе та знайдене покликання у житті зробить успішнішим життя кожного.

Мирослава Гонгадзе також ділилася думками про те, чи є політичне лідерство в Україні і хто такий лідер. За її словами лідер це той, хто не боїться, що його критикують, відважний і вміє знаходити рішення. Водночас він повинен нести свою візію суспільству, а отже це велика відповідальність. Лідер вміє знаходити компроміси і домовлятися.

На питання слухачів лекції про те, чи не збирається Мирослава Гонгадзе працювати у політиці, вона відповіла, що поки немає такого права, адже є громадаянкою іншої дрежави. Проте й зазначила, що якби закон змінився такий варіант цілком можливий.

Мирослава Гонгадзе стверджує, що в сучасних умовах в Україні справлі легко зламатися, коли постійно зіштовхуєшся з корупцією. І зазначила, що за 45 років жодного разу не давала хабаря, адже ніколи не шукає незаконних шляхів. Журналістка закликає бути відважними, адже якщо цього немає всередині, то боротися з оточенням, яке займається корупцією буде надзвичайно важко.

Варто шукати свою групу підтримки, адже кожен з нас замість того, щоб скаржитися на державу й політиків і сам не завжди чесний з державою. Молодь легко може повпливати, до прикладу на вибори: взяти кількох друзів і йти від дверей до дверей, агітуючи свою думку. Або ж звернутися  в молодіжні структури і довести наскільки це важливо. Мирослава Гонгадзе каже, що так робили і її діти. “Навіть, якщо ви приведете за собою одну людину це вже результат. Не треба боятися, дійте. Кожного дня, навіть, якщо маленькими кроками”— каже журналістка.

“Шукайте себе, вірте в себе і ніколи не зраджуйте власній думцці”, — наголошує Мирослава Гонгадзе.

Syla.news

326 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up