Львівщина представила свій інвестиційний потенціал на Х Європейському економічному конгресі

14 травня у місті Катовіце начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис, у складі офіційної делегації команди Мінекономрозвитку на чолі з Степаном Кубівим, взяв участь у Х Європейському економічному конгресі

Подія об’єднала тисячі представників політики, бізнесу, очільників компаній та великих інвесторів з Європи. Учасників ознайомили із  перспективами торгівлі з Україною та інвестиційним потенціалом Львівщини.

Цьогорічна подія у Польщі викликала величезний інтерес і б`є рекорди за масштабністю.

Зазначимо, що рік тому конгрес відвідало 9000 осіб. Серед них – авторитети європейської і світової політики та економіки, представники польських урядових міністерств, представники великого бізнесу та менеджери найбільших польських компаній, а також інноваційні молоді підприємці.

Читати також:  5 маловідомих замків на Львівщині

Нагадаємо, що 18 січня стартувала програма для керівників департаментів та підрозділів спеціалістів МЕРТ «Експортуй:команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу».

Програма передбачає розуміння специфіки міжнародної торгівлі, аналізу ринків та спрямована на допомогу бізнесу з метою виходу на міжнародні ринки.

Мета програми – забезпечити усвідомлення стратегій виходу українських компаній на міжнародні ринки (в розрізі перспективних секторів, визначених Експортною Стратегією України), практичних перепон в міжнародній торгівлі та практики їх подолання.

У межах «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу» учасники програми можуть ознайомитися із варіантами стратегій, які застосовують компанії для виходу на міжнародні ринки, їх перевагами і недоліками, можливостями управлінської команди МЕРТ сприяти  їх успіху, зв’язку між успіхом компаній і командним результатом МЕРТ.

Читати також:  На Львівщині завершено опалювальний сезон

Участь в програмі беруть спеціалісти МЕРТ та Офісу з просування експорту.

Програма працює за підтримки  Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – першого  в Україні та Молдові регіонального фонду прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснованого за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).  Зауважимо, що Програма працює в межах Меморандуму про взаєморозуміння  та співробітництво між МЕРТ та цим фондом.

437 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up