У Львові відбудеться лекція про філософію фантастики

22 травня, о 18:30, у 127 конференц-залі Центру Шептицького Українського католицького університету відбудеться лекція “Філософія фантастики”. Її прочитає Ігор Колесник, PhD, доцент кафедри теорії та історії культури ЛНУ ім.І.Франка.

 – Що таке філософія фантастики і чим вона може бути корисною? Чому важливо мріяти? Чи може наукова фантастика і фентезі стати основою для філософування та вирішення актуальних проблем людини та людства? Які основні виміри філософії фантастики як наукової дисципліни? Під час лекції ми спробуємо дати відповіді на ці та інші питання у іноді серйозному ключі, а іноді у не дуже серйозному, – розповів Ігор Колесник. 

Вхід вільний, але реєструйтеся, пишуть організатори: https://goo.gl/forms/J8xEPqxcUW3KUrTQ2

Нагадаємо, що це вже не перша публічна лекція Ігора Колесника із циклу “Філософія в літературі”. У лютому цього року дослідник розповідав читачам про філософію романів про Гаррі Поттера.

Матеріали з тієї лекції можна переглянути тут.

Syla.news

399 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up