У Британії оштрафували організаторів референдуму Brexit

У Великій Британії оштрафували рух Leave.EU, який брав участь в організації референдуму щодо Brexit.

Про це пише Новое время з посиланням на ВВС.

Група кампаній Leave.EU була оштрафована на 70 000 фунтів стерлінгів за порушення виборчого законодавства на референдумі в 2016 році.

Виборча комісія заявила, що Leave.EU, яка діяла окремо від офіційної групи Pro-Brexit Vote Leave, не змогла відзвітувати принаймні про 77 380 фунтів стерлінгів, які вона витратила. Також ця сума перевищує ліміт коштів, який дозволений законодавством витрачати на агітацію.

Один із засновників Leave.EU Аррон Бенкс назвав штраф виборчкому “політично мотивованим переслідуванням”.

23 червня 2016 року британці на референдумі сказали “ні” збереженню Великої Британії у складі Європейського союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% громадян, проти – 48%. Шотландія і Північна Ірландія в основному проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.

Очікується, що процес виходу країни зі складу ЄС завершиться у 2019 році, але точної дати поки немає.

29 травня 2017 року Єврокомісія опублікувала ключові вимоги до Великої Британії в процесі виходу зі складу Євросоюзу. Основну увагу Брюссель сконцентрував на фінансових питаннях і на правах громадян.

В ЄС підрахували, що фінансові зобов’язання Великої Британії щодо ЄС стосуватимуться 74 європейських установ.

Syla.news

259 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up