Нідерландський урбаніст порівняв перетворення просторів у Львові та Ейндховені (коментарі)

Urban бібліотека стане місцем розвитку для львів’ян. На її відкриття запросили головного урбаніста з Ейнговена (Нідерданжи) Кейса Донкерса, засновника Голанського тижня дизайну, дослідницького проекту City as Lab. Відвідувачі бібліотеки мали нагоди поспілкуватися з гостем.

Кейс Донкерс привітно відповідав на запитання, розповідав про бібліотеки свого міста та висловлював думку щодо створення Urban бібліотеки у Львові. Він розповів, що приїхав до Львова вперше, проте це не перший його візит до України. Кейс каже, що вже закохався у Львів, адже вчора його щиро зустріли, а наші історичні будівлі дуже йому сподобалися. Він уже встиг відвідати місцевий FESTrepublic і говорить, що це дуже хороша ініціатива створювати такий простір, відбудовуючи старі будівлі та фабрики.

Кейс наголошував, що розташування бібліотеки дуже правильне, адже поблизу знаходиться один з корпусів університету “Львівська політехніка”.

Він також додав, що варто обов’язково використовувати, залучати і поєднувати ці два місця. Урбаніст стверджує, що бібліотеки завжди залишатимуться актуальними, навіть в епоху цифрових технологій та книг. Це місце є своєрідним повідомлення з минулого, яке ми повинні використати на користь в сучасні дні.

Кейс Донкерс розповідав, що у Ейнговені через фінансування багато великих бібілотек були змушені закрити, проте будівля White Lady( укр. біла леді) і досі залишається центром культурного простору його міста.

На питання про комерційність галузі культури Нідерландах, зокрема, літератури каже, що комерцінійна частина ще не стала складовою бібліотечного життя.

О 18:30 європейський урбаніст також прочитає лекцію “Full moon for urban transformation”. Попередньо він розповідав, що показуватиме презентації та розповідатиме про проекти в Нідерландах. Один з них — проект 60/30, тобто люди яким за 60 та молод близько 30 років і про те як вони можуть обмінюватися досвідом, їх проблемами, баченням світу. Кейс наголошує, що молодь це його постійний вчитель.

Syla.news

411 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up