Келлі Седлер невдало пожартувала про смерть Джона МакКейна

Помічник Білого дому з питань комунікацій Келлі Седлер заявила, що сенатор Джон МакКейн “все одно помирає” у відповідь на його критику американської влади.

Про це пише ESPRESO.TV з посиланням на CNN.

Співрозмовник видання зауважив, що фразу “він все одно помирає” жінка сказала через те, що МакКейн виступав проти призначення Джини Геспел головою ЦРУ, кандидатуру якої висунув президент США Дональд Трамп. Джерело каже, що Седлер явно жартувала, але це прозвучало дуже недоречно.

Напередодні МакКейн закликав своїх колег-сенаторів протистояти Геспел, адже її підозрюють у жорстоких тортурах щодо в’язнів у минулому.

Відповідаючи на питання щодо коментаря Седлер, офіційний представник Білого дому зауважив: “Ми поважаємо служіння Сенатора МакКейна нашої нації, ми завжди згадуємо його та родину політика в наших молитвах в цей важкий час”.

  • У липні 2017 року у МакКейна була виявлена ​​злоякісна пухлина мозку – гліобластома. Після цього його прооперували, проте менш ніж через два тижні він повернувся в сенат, де взяв участь в голосуванні про скасування Obamaсare.
  • У вересні 2017 року Маккейн розповів, що лікарі говорять про невеликі шанси на успішне лікування його раку мозку.

Syla.news

 

411 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up