Андрій Садовий: “URBAN бібліотека має стати пам’яткою архітектури 21 століття”(коментарі)

Тепер у Львові з’явилося ще одне місце для зустрічей та розвитку. URBAN бібліотека працюватиме як відкритий простір з питаннями архутектурного проектування міст, їх соціального життя, відбудови зв’язків у місті.

Бібліотека стане місцем відпочинку, цікавих подій, воркшопів, лекцій та майстер-класів.Syla.news вже писали про те, що можна знайти в URBAN бібліотеці.  Крім того, на відкриття бібліотеки запросили нідерландського урбаніста Кейса Донкерса, який на неформальній зустрічі порівняв перетворення просторів у Львові та рідному Ейндховені.
На цій зустрічі був присутній і міський голова Львова Андрій Садовий. Він вручив подарунок нідерландському урбаністу та висловив своє враження про відкриття нової бібліотеки. Андрій Садовий каже, що йому дуже приємний той факт, що всі оновлені львівські бібліотеки працюють не просто повний світловий день, а максимальний термін. Метою створення сучаних бібліотек було те, що люди повинні приходити до бібліотек без бажання залишати приміщення.

Нагадаємо, що Urban бібілотека це перший такий простір у Львові, де виробовуватимуть нові формати та заходи, вміння та знання. Тут проводитимуть цільові заходи по обговоренню важливих для міста питань, де знайдеться різного виду література і навіть буде змога випити чаю та попрацювати з комп’ютером.

Syla.news

573 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up