У Львові стартував 11-й Дитячий форум (коментарі)

У Львові триває перший день 11-го Дитячого форуму. Про те, як все відбувалось та чи задоволені діти розважальним заходом дізнавалися журналісти Syla.news. 

Дитячий форум у Львові проводиться вже водинадцяте. Цьогоріч захід відбувається у форматі великої гри “8 ключів Буквордсу”. Діти беруть участь у різноманітних івентах, бавляться зі своїми однолітками, проводять час на інтерактиві, який влаштували організатори дитячого свята.

Сьогодні на дітей чекало чимало цікавих розваг, зокрема й стилізований скаутський табір, творчі та захопливі майстер-класи, рухливі, інтелектуальні ігри та змагання.

Цього року на форумі має налічуватись близько 15 тис. відвідувачів. Серед них і переможці всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

Львівський поет Ростислав Кузик поділився своїми враженнями щодо форуму. Він зазначив, що загалом діти прийшли розважитись, проте мало хто з них дійсно цікавиться літературою на святі. Та все ж першопочатково організатори заходу й ставили акцент на розважально-грайливу тематику Дитячого форуму.

Традиційно на форумі представляють насичену літературну програму. Нею керуватиме письменниця Галина Вдовиченко. Серед гостей-письменників називають Ларису Денисенко, Галю Ткачук, Івана Андрусяка, Володимира Аренєва і багатьох інших авторів. Загалом у програмі запланували тисячу заходів для дітей від 0 до 13 років.

Перший день Дитячого форуму був надзвичайно вразливим, оскільки діти змогли весело і з користю провести свій час.

Так почалося найочікуваніше дитяче свято у місті.

Syla.news

 

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up