Цікавий факт. Американські вчені довели, що чорний шоколад покращує зір

Нещодавнє дослідження американських спеціалістів довело, що чорний шоколад сприяє покращенню зору. В експерименті взяли участь 30 добровольців, які регулярно їли чорний шоколад. Гострота зору замірялася через дві години після вживання продукту. З’ясувалося, що в піддослідних спостерігалося незначне покращення гостроти зору та контрастної чутливості. Як довго зберігається цей ефект, поки невідомо.

Про це розповідають творці інтелектуальної гри Глуздогерць.  

Про це також повідомляється у прес-релізі на сайті MedicalXpress.

Журналісти Syla.news також дізналися, що чорний шоколад – це смачні ліки, які позитивно впливають на організм людини, зокрема на покращення зору. Він містить вітаміни A, B (В1, В2, РР), C, D, E, F, багато антиоксидантів, фосфор, кальцій та магній. Шоколад уповільнює процес руйнування колагенових волокон і покращує обмін речовин. Завдяки таким корисним речовинам, як флавоноїди, шоколад допомагає зміцнити рогівку ока та захищає кровоносні судини. Щоб зір був гострим, спеціалісти рекомендують з’їдати декілька шматочків шоколаду, особливо це потрібно водіям, які постійно зосереджені на дорозі.

Читати також:  Наука в законі. Аналітики пропонують змінити законодавство у сфері наукових досліджень (відео)

Щоденне вживання невеликих порцій шоколаду здатне поліпшити зір, при цьому їсти потрібно саме темний шоколад. Головну роль у процесі відіграють флавоноли – органічні сполуки, що містять кілька ароматичних кілець.

Згідно з повідомленням, у дослідженні брали участь 30 людей, середній вік яких становив 26 років. Добровольців розділили на 2 групи, при цьому членам одної групи давали 42 грами 72-відсоткового шоколаду або шматок плитки тієї ж маси, виготовленої з рисового молока. Через 2 години у кожного піддослідного перевіряли зір.

Читати також:  Цікаві факти про газети

Виявилося, що темний шоколад більшою мірою покращував гостроту зору, ніж молочний. При цьому зростала контрастна чутливість, яка характеризує здатність розрізняти об’єкт при зменшенні інтенсивності освітлення. Науковці пояснюють це тим, що флавоноли сприяють збільшенню припливу крові до сітківки ока або зорової кори великих півкуль. Проте точна причина поки що залишається невідомою.

Syla.news

 

 

 

510 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up