На відкритті URBAN бібліотеки у Львові виступить відомий Нідерландський урбаніст

11 травня у Львові відкриють URBAN бібліотеку (вулиця Устияновича, 4).  На 12:00 запланована неформальна зустріч із Кейсом Донкерсом, головним урбаністом нідерландського міста Ейндховен. О 18:30 європейський фахівець прочитає лекцію “Full moon for urban transformation”. 

URBAN бібліотека – проект ревіталізації бібліотечного простору на базі бібліотеки-філії №8 ЦБС для дорослих міста Львова. Ідея та концепція утворилися в кінці 2015 року в результати спільної діяльності трьох сторін: ЦБС для дорослих міста Львова, Управління культури ЛМР та урбаністичної тусовки міста. Силами ГО urbanideas та студентів Львівської політехніки був організований воркшоп з облаштування URBAN бібліотеки, описані проблемні моменти, напрацьована цільова аудиторія та зроблені візуалізації майбутніх інтер’єрів.

Читати також:  Більшість водіїв львівських маршруток не працюватиме на Великдень

 – Концепція бібліотеки обертається навколо поняття «URBAN», яке скеровує нас на смислове поле проблематики архітектурного проектування міст, соціального життя міст, вибудови зв’язків у місті, життя людини в місті.  Цим темам ми присвячуємо наші події, а також підбираємо блок спеціалізованої літератури. Слід зазначити, що Управління охорони Історичного середовища подарувало нам понад 1000 книг фахового значення, серед яких багато альбомів, путівників, історичної літератури. Отже, URBAN бібліотека це перший такий об’єкт у Львові, гарний зразок для наслідування в інших містах, платформа, що випробовує нові формати, заходи, вміння, знання, платформа, що дає можливість створювати нові ідеї і їх втілювати, – розповіла Анастасія Оскулата,  головний спеціаліст відділу менеджменту закладів культутри, Департаменту культури Львівської міськради. 

URBAN бібліотека отримала 3 гранти, два з яких вже реалізувала, а третій – планується на відкриття після ремонту. Перший Грант «Зробимо Львів Кращим» був оголошений Управлінням Культури ЛМР та Інститутом міста і реалізовували ми його разом з ГО URBAN IDEAS. Завдяки гранту був розроблений візуальний стиль бібліотеки:  банер, буклет про бібліотеку та її досягнення, візитки, листівки, наклейки, конверти, скетч-буки,  стенд-плакат для різних виїзних акцій. Був розроблений і запущений сайт-візитка (https://urbanoteka.lviv.ua/ ), на якому розташована загальна інформація, наші події та основні партери, послуги та контакти.

Читати також:  У Львові почали реставрацію "Криниці з левами"

Syla.news

595 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up