Кабмін: план розвитку бізнесу на наступні 3 роки затверджено

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо реалізації Стратегії розвитку малого та середнього бізнесу до 2020 року.

Таке рішення уряд прийняв на своєму засіданні 10 травня, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Даний план передбачає реалізацію ряду завдань:

  • створення порталу МСП на базі офіційного сайту Мінекономрозвитку;
  • створення Офісу розвитку МСП при Мінекономрозвитку;
  • реалізацію пілотного проекту з часткового гарантування кредитів для МСП;
  • реалізацію пілотного проекту створення регіональної̈ мережі центрів підтримки підприємництва;
  • запровадження програм розвитку МСП відповідно до пріоритетів інших стратегічних та програмних документів;
  • удосконалення регуляторних процедур, які регулюють діяльність МСП.

Згідно з рішенням Кабміну, відповідальні за реалізацію плану міністерства та інші центральні органи виконавчої влади мають щоквартально звітувати Мінекономрозвитку щодо стану виконання передбачених документом Плану завдань.

“В Україні діють майже 2 мільйони малих та середніх підприємств, що створюють більше половини всього валового продукту країни. Уряд та Мінекономрозвитку розуміють важливість підтримки та сприяння розвитку цього сектору економіки. Саме з цією метою ми ухвалили Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва. Ухвалений сьогодні план у свою чергу покликаний активізувати та підвищити ефективність роботи Уряду щодо імплементації прописаних у Стратегії напрямів”, – зазначив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів

Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року – це стратегічний документ, що містить низку напрямів створення сприятливого середовища для його розвитку, розширення доступу до фінансування, спрощення податкового адміністрування, популяризація підприємницької культури та розвиток підприємницьких навичок, підвищення конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу малого і середнього підприємництва.

Syla.news

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up