Кабінет міністрів України затвердив перелік підприємств, які приватизують у 2018 році

Кабінет міністрів України затвердив перелік великих державних підприємств, які планується приватизувати у 2018 році.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 10 травня.

«Ні для кого не є секретом, що державні компанії є осередком корупції», — прокоментував рішення про приватизацію прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він також висловив сподівання, що приватизація великих державних підприємств стане кроком до подолання корупції у державному секторі.

Зокрема до переліку великої великої приватизації включили 26 об’єктів. До них віднесено Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром(приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об’єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

«Державні стратегічні підприємства не будуть продаватись», — додав Гройсман перед ухваленням рішення про приватизацію великих підприємств.

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об’єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства у червні.

Syla.news

370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up