Гройсман розкритикував чиновників, які вдаються до корупції

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував чиновників, які, прикриваючись своїми обов’язками, займаються корупцією.

Про це пише Громадське телебачення.

«Ми маємо реальний бізнес носити на руках, а держава навпаки постійно його товче, чиновники чіпляються до кожного слова, щоб отримати хабара. Дерегуляція, яку ми впроваджуємо, звужує поле для корупції та унеможливлює її», — сказав Гройсман на засіданні уряду 10 травня.

Прем’єр також підтримав дерегуляційну постанову, розроблену Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, яким, зокрема, передбачено спрощення умов ведення бізнесу в та підтримку малих та середніх підприємств.

Нагадаємо, що на засіданні Кабміну ухвалили низку дерегулятивних постанов. Зокрема, там запровадили ризик-орієнтовану модель до здійснення перевірок бізнесу, ухвалили концепцію саморегулювання підприємств, що дозволить галузевим компаніям без участі держави здійснювати нагляд за власними галузями та скасував обов’язкове застосування штампів та печаток.

Також на засіданні уряду затвердили перелік великих підприємств на приватизацію у 2018 році та новий бренд України.

Syla.news

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up