Брати Капранови: телеканал “Інтер” оголосив себе такою собі ДНР

Будьмо реалістами – Інтер оголосив нам війну. Усі ці “наше дєло правоє, ми побєдім”, “нєт фашизму” – зовсім не про Гітлера. 9 травня телеканал Інтер оголосив себе окремим антиукраїнським формуванням у інфопросторі – такою собі ДНР,  – пишуть брати Капранови, українські письменники та діячі культури. 

Як на це реагуватимуть СБУ, Нацкомісія та інші органи – подивимося. Але нам здається, що істерика на Інтері – дуже добрий знак. Адже телеканал Інтер воює проти України вже не перший і не десятий рік. Однак раніше він це робив з позиції сили – тому був спокійним, певним себе, показував Шустера-Кісєльова, російські серіали і мав нас усіх в носі.

Сьогодні ситуація змінилася. Деміурга-Шустера, до ручки якого спішили припасти усі серйозні політики, змінила в інфопросторі базарна Влащенко, і до неї відповідальні люди зовсім не поспішають. 112-й та Ньюс-Ван відкусив у Інтера великий шмат совкової аудиторії та розпорошив її. Одним словом, Інтер втратив монополію на совок. Змілів та зубожів. Тому пішов у психічну атаку.
На що він розраховує? Так само, як і ДНР у 2014-му – на підтримку Росії. Так само, як і ДНР у 2014-му на підтримку Заходу. Бо свобода слова.

Читати також:  Воля народам, Воля людині. Чому УПА - справжні герої Другої світової

Зрозуміло, що у таких умовах мало шансів, що Інтер закриють – адже це не сподобається Європі. Це зовнішня політика і воєнні розклади. Тому особисто ми не знаємо, як належить чинити владі і не будемо її повчати.

А проте відчуваємо позитив. Ситуація змінилася. Застій в українському інформаційному болоті закінчився – почалася відкрита війна, а відкрита війна вигідна передусім українцям, адже нас так легко заколисати красивими словами і так легко підняти з диванів неприхованою агресією. Ми це бачили на війні військовій і зараз побачимо на війні інформаційній.
І знову головне навантаження впаде на добровольців – так само, як тоді.

Читати також:  В Узбекистані заборонили "георгіївські" стрічки

Отже, на війні як на війні. Гей, браття-козаки, сідлайте-но коней, черкніть для охоти вина. До боку шабельку, на руки повіддя, на ноги стальні стремена!

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up