Євросоюз не збирається виходити з ядерної угоди з Іраном попри рішення Трампа

Незважаючи на рішення президента США вийти з угоди ЄС залишається відданим ядерній угоді з Іраном.

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні, пише Еспресо. 

“Як ми завжди говорили, ядерна угода не є двосторонньою угодою, і не в силах жодної окремої країни припинити її в односторонньому порядку”, – заявила Могеріні після заяви президента США Дональда Трампа щодо ядерної угоди. Вона наголошує:

“До тих пір, поки Іран як і раніше продовжуватиме виконувати свої зобов’язання, пов’язані з ядерною зброєю, Європейський Союз буде залишатися прихильним до повного та ефективного виконання ядерної угоди”

При цьому Могеріні висловила особливу стурбованість оголошенням Трампа щодо нових санкцій і анонсувала консультації з партнерами з цього питання найближчим часом.

Глава Європейської ради Дональд Туск у Твіттері також прокоментував рішення президента США Дональда Трампа про вихід із ядерної угоди з Іраном.

“Політика Дональда Трампа з іранської угоди і торгівлі зустріне єдиний європейський підхід. Лідери ЄС обговорять обидва питання на саміті в Софії на наступному тижні”, — написав Туск. Нагадаємо, президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США з ядерної угоди з Іраном.
Syla.news
252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up