Як доглядати за тваринами: поради вчительки біології (коментарі)

У школах триває здійснення проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин».  Вчителі біології навчають своїх учнів правильно та дбайливо доглядати за домашніми улюбленцями. Черпають викладачі цю інформацію з лекцій, які мають назву «Фітнес для домашніх тварин».

Нещодавно спеціалістка з реабілітації собак Наталія Подобрєєва прочитала лекцію щодо догляду за тваринами вчителям біології  у НМЦО Львова на пл. Данила Галицького. Такі тренінги проводяться у межах курсу «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Попередній провели у березні. Біологи займалися із зоопсихологом Оксаною Галан. Досліджували мову тіла тварин і вчилися налагоджувати комунікацію з чотирилапими, розповіла Олійник Валентина Миколаївна, методист з біології Навчально-методичного центру освіти Львова.

Читати також:  Відтепер в Україні з'явився сайт для шкіл з електронними підручниками, журналами та щоденниками

Це вже друга зустріч, яку методисти проводять з метою навчити викладачів бути більш обізнаними, надати більше інформації про домашніх улюбленців.

Також вона додала, що після старту проекту почали лунати позитивні відгуки і від батьківської громади, і від учнів, і від вчителів. Такий допоміжний курс допомагає зробити «сухі» уроки взаємодії людини з тваринами більш емоційними, більш насиченими, такими, які подобаються і учням, вважає Валентина Миколаївна.

Читати також:  Учителям з ОТГ Львівщини заборгували 100 тис. грн зарплати

Джульєтта Любомирівна, вчитель біології у школі №75, також є учасницею творчої групи створення вказаного проекту. Вона розказала, що її колеги працюють з великим ентузіазмом та наснагою, тому хочеться, щоб проект надалі працював у школах.

Робочі зошити для учнів «Маленький принц. Львів, що любить тварин» уже майже заповнені дітьми, а методичні посібники для вчителів щоразу допомагають наставникам на уроках.

Syla.news

473 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up