У парку "Знесіння" у Львові будують купольний вегетарій (коментарі)

У парку “Знесіння” у Львові будують купольний вегетарій (коментарі)

У парку “Знесіння” святкування 9 травня відзначилося нетиповою діяльністю. Працівники парку разом з волонтерами влаштували толоку, на якій складали конструкцію купольного вегетарію для троянд.

Активісти кажуть, що це стане приємним та комфортним місцем дозвілля для відвідувачів парку. До створення долучилися добровольці Аррата 8-го батальйону, чоловіки з “Правого сектору” та небайдужі волонтери. Кошти, що необхідні для побудови теплиці збирали власними силами.

Конструктор парку “Знесіння”, пан Михайло зазначає, що не вперше береться за створення вегетаріїв. Теплиця, яку будують у парку буде діаметром 6 м і займатиме близько 30 кв метрів. Вегетарій дає можливість зберегти природу і створити красиву споруду водночас, адже для його побудови не потрібно фундаменту, що руйнує землю. Крім того, вегетарій це теплиця, яка поглинає сонячну енергію, а отже рослини, що ростуть всередині можуть “жити” там навіть взимку. У теплиці парку “Знесіння” планують посадити троянди та ліани.

Трояндовий вегетарій вирішили створити на території біля дитячого майданчика, куди часто приходять люди. Уляна Тарас, директор парку додає, що обрана ділянка велика і пуста, переважно її засмічують, а високу траву, що виростає влітку приходитися скошувати. Отже тепер замість сміття там ростимуть троянди. Також додає, що ця територія стане хорошим місцем для фотосесій, краси та відпочинку.

У парку "Знесіння" у Львові будують купольний вегетарій (коментарі)

На жаль, люди часто не цінують подібне, руйнують лавки, урни у парку, засмічують територію, і тому трояндовий вегетарій також, скоріш за все, буде під ризиком знищення.

Syla.news

 

Коментувати

607 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up