У парку “Знесіння” у Львові будують купольний вегетарій (коментарі)

У парку “Знесіння” святкування 9 травня відзначилося нетиповою діяльністю. Працівники парку разом з волонтерами влаштували толоку, на якій складали конструкцію купольного вегетарію для троянд.

Активісти кажуть, що це стане приємним та комфортним місцем дозвілля для відвідувачів парку. До створення долучилися добровольці Аррата 8-го батальйону, чоловіки з “Правого сектору” та небайдужі волонтери. Кошти, що необхідні для побудови теплиці збирали власними силами.

Конструктор парку “Знесіння”, пан Михайло зазначає, що не вперше береться за створення вегетаріїв. Теплиця, яку будують у парку буде діаметром 6 м і займатиме близько 30 кв метрів. Вегетарій дає можливість зберегти природу і створити красиву споруду водночас, адже для його побудови не потрібно фундаменту, що руйнує землю. Крім того, вегетарій це теплиця, яка поглинає сонячну енергію, а отже рослини, що ростуть всередині можуть “жити” там навіть взимку. У теплиці парку “Знесіння” планують посадити троянди та ліани.

Трояндовий вегетарій вирішили створити на території біля дитячого майданчика, куди часто приходять люди. Уляна Тарас, директор парку додає, що обрана ділянка велика і пуста, переважно її засмічують, а високу траву, що виростає влітку приходитися скошувати. Отже тепер замість сміття там ростимуть троянди. Також додає, що ця територія стане хорошим місцем для фотосесій, краси та відпочинку.

На жаль, люди часто не цінують подібне, руйнують лавки, урни у парку, засмічують територію, і тому трояндовий вегетарій також, скоріш за все, буде під ризиком знищення.

Syla.news

 

718 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up