Турчинов виступив проти українських ЗМІ, які вели “Трансляцію військового параду з ДНР”

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся до Служби безпеки України із проханням запровадити санкції проти українських ЗМІ, які транслювали «військовий парад» з окупованого Донецька під заголовком «Трансляція з ДНР».

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на повідомлення Турчинова у Facebook.

За його словами, це популяризація терористичної організації.

«Адекватна протидія інформаційній агресії — необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію «святкування» окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку», — написав він.

Турчинов зауважив, що у Німеччині та Франції розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам.

«І це відбувається у відповідь саме на російську інформаційну та пропагандистську агресію, яка загрожує вже всьому демократичному світові. Зважаючи, що Україна знаходиться на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства», — додав секретар РНБО.

Syla.news

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up