Організатори КулішFest хочуть, щоб таке святкування 9-го травня стало традицією

Активісти та волонтери 9 травня згуртувалися разом у парку “Знесіння” задля проведення корисного дня з суспільно-громадськими роботами.

Syla.news вже писали, що зранку там розпочали будівництво купольного вегетарію. 

Крім того, ввечері у парку відбудеться КулішFest на підтримку добровольців Української Добровольчої Армії. Організатори щзапрошують всіх бажаючих львів’ян і зазаначають, що ідея провести КУЛІШfest виникла через бажання започаткувати нову традицію, відмінну від тої щоб ловити нерозумних людей біля Монументу Слави.

Уляна Тарас, директор парку каже:

“Організаторами проведення фестивалю є добровольці Аратта 8-го батальйону УДА. У них сьогодні вихідний, тож вони погодилися допомогти керівництву парку, відпочити та попрацювати. Загалом, хто зранку працював, той зранку і відпочиватиме. Але, звичайно ж, ми чекаємо і гостей міста. Сподіваюся, це стане нашою традицією, бо в Україні є багато небайдужих чоловіків, які готові присвятити кілька днів громадській роботі”. 

 

Отож всі любителі справжньої української кухні матимуть можливість скуштувати львівський куліш. Вхід на фестиваль 100 грн, за винятком робітників, що долучилися до толоки.
Всі виручені кошти будуть передані на потреби Аратта 8-го батальйону УДА Української Добровольчої Армії.

Також 0 20:00 відбудеться спільна молитва за Перемогу Українського Війська. А після того, о 20:30 відвідувачі зможуть переглянути фільм про УПА відкритим небом. Організатори побади про екран та ковдри закликають взяти їз собою.

Syla.news

342 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up