Літературне роз’єднання “ГрАнь” проведе перформанс на честь Рафала Воячека

11 травня виповнюється 47 років від дня смерті Рафала Воячека. Літературне роз’єднання ГрАнь представляє поетичний перформанс «Нотатки з однієї смерті» до дня смерті поета. Захід відбудеться 11т равня, о 19.00 у Палаці Культури Ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)

Рафал Воячек – один із найбільш знакових та загадкових польських поетів ХХ століття. Найбільш відомий не лише своєю похмурою, суґестивною, а разом із тим винятково ніжною та щемкою поезією, а і славою пияка і скандаліста, яка стала легендою ще за його короткого життя.

– Ми зосередились на перформансі, аби не просто читати вірші, а і відобразити легенду Рафала Воячека, з дня смерті якого 11 травня виповнюється 47 років. Покажемо зокрема процес писання віршів і його смерть.

“Нотатки із однієї смерті” – перша подія від літературного роз’єднання грАнь. В цілому грАнь займатиметься різного роду перформансами і заходами на стику літератури та інших видів мистецтв. Ми хочемо створити певну альтернативу звичним читанням, які часто проводяться у молодих літературних і мистецьких колах Львова. Хоча лише на перформансах і синтезах мистецтв зупинятися ми не плануємо, – розповідає Ростислав Кузик, поет, співзасновник літературного роз’єднання ГрАнь.

Нагадаємо, нещодавно у бібліотеці на Мулярській відбулася лекція про польського поета Рафала Воячека. Його біографія міцно переплетена із його творчістю, тому лектор Ростислав Кузик говорив про юність, молоді роки поета, перетворення в того, ким більшість людей його знає.

Читати також:  День Збройних сил України. Вітання львів'ян (Відео)

Syla.news

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up