Літературне роз’єднання "ГрАнь" проведе перформанс на честь Рафала Воячека

Літературне роз’єднання “ГрАнь” проведе перформанс на честь Рафала Воячека

11 травня виповнюється 47 років від дня смерті Рафала Воячека. Літературне роз’єднання ГрАнь представляє поетичний перформанс «Нотатки з однієї смерті» до дня смерті поета. Захід відбудеться 11т равня, о 19.00 у Палаці Культури Ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1)

Рафал Воячек – один із найбільш знакових та загадкових польських поетів ХХ століття. Найбільш відомий не лише своєю похмурою, суґестивною, а разом із тим винятково ніжною та щемкою поезією, а і славою пияка і скандаліста, яка стала легендою ще за його короткого життя.

– Ми зосередились на перформансі, аби не просто читати вірші, а і відобразити легенду Рафала Воячека, з дня смерті якого 11 травня виповнюється 47 років. Покажемо зокрема процес писання віршів і його смерть.

“Нотатки із однієї смерті” – перша подія від літературного роз’єднання грАнь. В цілому грАнь займатиметься різного роду перформансами і заходами на стику літератури та інших видів мистецтв. Ми хочемо створити певну альтернативу звичним читанням, які часто проводяться у молодих літературних і мистецьких колах Львова. Хоча лише на перформансах і синтезах мистецтв зупинятися ми не плануємо, – розповідає Ростислав Кузик, поет, співзасновник літературного роз’єднання ГрАнь.

Нагадаємо, нещодавно у бібліотеці на Мулярській відбулася лекція про польського поета Рафала Воячека. Його біографія міцно переплетена із його творчістю, тому лектор Ростислав Кузик говорив про юність, молоді роки поета, перетворення в того, ким більшість людей його знає.

Syla.news

Коментувати

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up