Google вирішив посприяти чесним виборам в Ірландії

З 10 травня Google блокуватиме всю рекламу, пов’язану з проведенням референдуму стосовно абортів в Ірландії.

Про це пише Новое время з посиланням на BBC Україна.

“Як наслідок посилення зусиль для забезпечення чесних виборів у всьому світі, ми вирішили призупинити усі рекламні оголошення, пов’язані із референдумом про Восьму поправку до конституції Ірландії”, – йдеться у заяві компанії.

Напередодні Facebook почав блокувати рекламу, що пов’язана із референдумом, але походить не від ірландських рекламодавців. Натомість Google блокуватиме всю рекламу, звідки вона б не надходила. Реклама з Google поширюється на мільйонах сайтів, включно з відеоплатформою YouTube.

Референдум має відбутися 25 травня. Виборці мають вирішити, чи скасовувати норму конституції країни, у якій йдеться про право на життя ненароджених. Нині в Ірландії переривання вагітності трапляється лише в екстрених ситуаціях.

Виборче законодавство Ірландії забороняє іноземним організаціям фінансувати учасників виборчих кампаній. Проте соцмережі можуть розміщувати рекламу, профінансовану з-за кордону.

Syla.news

287 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up