Арт-двір Сад відкриють виставкою “Знайди цирк у собі…”

18 травня о 19.00 у Львові відкриють арт-двір “Сад”. Презентація нового мистецького простору, що знаходиться за адресою проспект Шевченка, 14, супроводжуватиметься виставкою “Знайди цирк у собі”.

Про мистецьку локацію та події розповіла Катерина Іванова, засновниця книгарні «Книжковий Лев».

 – Вже майже рік тому ми відкрили книгарню «Книжковий Лев». І за цей рік ми зрозуміли, що необхідно розширювати формат, адже ми стали місцем яке об’єднуе дуже і дуже крутих креативних людей. Так ми придумали «САД арт двір» – креативний кластер під відкритим небом у дворі для лекторіїв, квартирників, кінопоказів, маркетів та гаражних сейлів. Окремо хочу виділити те, що буде згодом реалізовано в «Книжковий Лев», а зараз стартує у САДі – це галерея. Я впевнена, що мистецтво має бути ближчим до людей. Люди мають бачити віжуал, сприймати його і мислити, а не боятись переступати поріг галерей, які здаються непомірно дорогими і від того не зрозумілим мистецтвом.

Отже, ми відкриваємо САД виставкою «CIRCUS. Знайди цирк у собі і від***ись від тварин» Марти Рус – неймовірної художниці та іллюстраторки що малює для видавництв Нової Гвінеї та розробляє мерч для британських музикантів. 12 циркових персонажів, що відкривають у собі суперсилу. Для когось це прийняття себе, для іншого – вміння довіряти, хтось опановує мистецтво рівноваги, ну а комусь важливо прокачатись любов’ю. При всій зовнішній метушні маємо пам’ятати і про внутрішні челенджі, приймати їх і виходити на нові рівні сприйняття “того всього цирку” під назвою життя. І знаходити свою суперсилу. А люди із суперсилою все супергероої, чи не так? Ну і хіба в усьому цьому цінному мають бути тварини? Є сумніви. Великі сумніви. Ця виставка дуже близька нам по духу і по виконанню. Наразі це одна з найнеординарніших експозіцій у Львові, яку варто побачити і помислити, – розповідає Катерина Іванова. 

Раніше на місці арт-простору вже відбувалися події. Так, у вересні 2017 року там пройшло декілька заходів від “Форуму видавців”. Зокрема, “Семінар творчої молоді” представив там поетичний батл у стилі гри престолів.

Читати також:  У Львові обмежать рух приватних авто

Саме у тому дворику, у той час, як мешканці квартир йшли додому, заводили велосипеди та заносили пакети з покупками, відбувався літературний вечір «ЛІТО», впродовж якого поети читали вірші, а молоді художники розписували стіни дворища.

Syla.news

960 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up