Вакцини проти поліомієліту та дифтерії скасують за вимогою МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України постановило скасувати заборону на використання та реалізацію вакцини Імовакс Поліо серії № Р3А501V та вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку серії № 282Р6016А.

Як повідомили у відомстві, летальний випадок у Тернопільській області не пов’язаний з проведенням імунізації. Смерть дитини збіглася у часі з вакцинацією – результати дослідження показали відсутність причинно-наслідкового зв`язку між ними.

“Експерти Держлікслужби не мали жодних фактів щодо того, що смерть дитини може бути пов`язана із застосуванням вакцини, тож видане розпорядження є необґрунтованим”, – заявили у МОЗ.

У міністерстві додали, що найближчим часом буде удосконалено порядок встановлення тимчасової заборони імунобіологічних препаратів, щоби уникнути подібних непорозумінь у майбутньому.

Нагадаємо, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотикамизаборонила використання вакцини для профілактики поліомієліту та вакцини для профілактики дифтерії, правця та коклюшу після смерті двох пацієнтів.

Syla.news

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up