Українці бойкотують бренд спортивного одягу Adidas

Українці запустили у соцмережах флешмоб із закликом бойкотувати продукцію бренду спортивного одягу Adidas після випуску компанією колекції форми збірної СРСР.

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця опублікував допис, у якому повідомив про те, що компанія видалила з сайту продукцію з відповідною символікою. Про це пише Громадське телебачення.

«Adidas воліє використовувати символи СРСР на їх одязі. Для мене це означає, що я не витрачу більше жодного цента на їхні речі. Компанія, яка не поважає історію і не відчуває співчуття до людських страждань, не заслуговує мене як клієнта. Або кого- небудь ще», — написала у Facebook фахівчиня з комунікацій, викладачка Львівської бізнес-школи Ярина Ключковська.

До флешмобу долучилася також перша заступниця міністра фінансів Оксана Маркарова.

«Adidas вирішив підтримати режим, який убив мільйони людей і був в’язницею народів, поставивши ім’я і логотип СРСР на свою продукцію. Що далі? Лінія одягу апартеїду? Як може статися такий епічний провал в компанії, яка може дозволити собі кращих професіоналів? Більше жодного Adidas для мене або моєї родини», — написала Маркарова у Facebook.

У Twitter користувачі публікують іронічні фото із зображенням продукції Adidas зі свастикою, ставлячи риторичне запитання про те, чому тоді не робити колекції з символікою інших режимів.

Раніше Український інститут національної пам’яті звернувся до дочірнього підприємства спортивного бренду Adidas в Україні з нагадування про відповідальність за поширення в Україні продукції з використанням заборонених символів комуністичного тоталітарного режиму.

Міністерство закордонних справ Литви висловило здивування через використання радянської символіки спортивним брендом Adidas. Також у відомістві заявили, що Adidas «хворий «імперською ностальгією».

Syla.news

478 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up