У 2018 році українські банки отримали 8,7 млрд грн прибутків

У першому кварталі 2018 року українські банки отримали 8,7 мільярдів гривень прибутків, що втричі більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на прес-службу Нацбанку.

Крім цього, зазначається, що з початку року зросла частка «проблемних» кредитів. Наразі, понад 56% всіх виданих банками кредитів мають прострочену заборгованість або не обслуговуються.

Також НБУ зафіксував зростання споживчого кредитування населення на 5,6% — до 83,8 мільярдів гривень.

В Нацбанку зазначають, що наразі банківська система продовжує відновлюватись, а довіра до банків зростає. Зокрема, за перші три місяці 2018 року на 2% зріс обсяг депозитів населення. Наразі українці тримають у банках близько 475 мільярдів гривень.

Напередодні Нацбанк змінив підхід до перевірки банківських установ. Відтепер вона здійснюватиметься за ризик-орієнтованою моделлю.

Раніше стало відомо, що Нацбанк купив у квітні 327 мільйонів доларів на міжбанківському ринку та оголосив про плани купувати по 10 мільйонів доларів щодня протягом 2 кварталу.

Також в НБУ змінили умови відкриття рахунків закордоном. Зокрема, змінився перелік документів, які необхідно подати для здійснення такої операції.

Syla.news

262 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up