Насолоджуватись, творити і витворяти: у Львові вперше проведуть Міжнародний фестиваль камерної музики 3/4 (Коментарі)

У Львові відбудеться подія, яка об’єднає музикантів із чотирьох різних країн: Франції, Німеччини, Польщі та України. Вперше у місті проведуть Міжнародний фестиваль камерної музики 3/4.

Класична музика не вирізняється великою популярністю серед людей, які не професійно займаються цим видом мистецтва. Тому для того, аби популяризувати цей жанр якісної музики у Львові проведуть новий захід унікального формату, який триватиме впродовж 10-12 травня.

Фестиваль камерної музики 3/4 – захід інтернаціональний, адже він об’єднає виконавців із кількох різних країн. Для українських музикантів фестиваль буде цікавою нагодою обмінятися досвідом із іноземцями, а також поспілкуватися про музику на професійному рівні із всесвітньовідомими метрами камерної музики.

Фестиваль влаштовують з метою не лише розважити містян концертами від відомих виконавців, а й передовсім вплинути на розвиток потенціалу молодих українських музикантів.

На фестивалі організатори забезпечать усі умови, аби гості могли не тільки насолоджуватись готовою музикою, а й навчитися власноруч її створювати. Тому гості заходу зможуть побачити справжнє обличчя музики.

За словами організаторів, на концертах фестивалю «3/4» гості матимуть змогу послухати звучання автентичної барокової флейти, поринути у неповторну атмосферу Музею сакральної барокової скульптури Пінзеля, де суміш вражень від музичних композицій та скульптурних шедеврів генія створить незабутні відчуття і надовго залишаться у пам’яті відвідувачів. Також до Львова завітають одні з кращих сучасних інтерпретаторів танго А. П’яццоли, а доповнять різноманітну картину фестивалю справжні перлини світової класики, як-от талановитий флейтист, диригент та музикознавець Алексіс Косенко, польський акордеоніст, бандонеоніст Клаудіуш Баран, лауреат престижних гітарних конкурсів та фестивалів, гітарист Міхал Наги. 

Музика та творчість пронизуватиме стіни Музею Пінзеля, Львівської філармонії та, що найцікавіше, Центру Шептицького УКУ, де вперше проведуть захід такого роду. 

Відвідавши події фестивалю, гості приєднаються до ініціативи створення фонду для підтримки юних талантів України. Адже саме кошти, які були зібрані від продажів квитків стануть основою для його створення.

Фестиваль камерної музики “3/4” розпочинається вже з 10 травня. Тому жителям Львова варто поспішити придбати квитки та насолодитися чудовою атмосферою камерної музики.

Syla.news

368 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up