На Львівщині створять локації для екологічного туризму

На території Сколівського, Яворівського та Надсянського Національних природних парків та регіональних ландшафтних парків у цьому році створять місця для екологічного відпочинку. 

Про це повідомила начальниця управління  туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака, передає прес-служба ЛОДА.

«Це безпосередньо екостежки на території Сколівського, Яворівського та Надсянського Національних природних парків та регіональних ландшафтних парків. Працюємо по пошуку локацій, де можна подивитись та відвідати території на яких живуть звірі, де є цвітіння рослин. Зокрема у квітні на початку травня – це Долина диких тюльпанів, Долина барвінку, Долина диких орхідей. Ми спільно створюємо інтерактивну карту з такими локаціями і у найближчому майбутньому її презентуємо», – розповіла Наталя Табака. 

Як заначила Наталія Табака найцікавішими локаціями для мандрівників є території національних парків, адже вони поєднують корисний та пізнавальний відпочинок.

«До прикладу Яворівський національний парк, де можна побачити і коників тарпанів, і полежати на вуликах з бджолами, скуштувати яворівського пирога. Також там є локації обладнані альтанками, місцями для вогнища, а також облаштований відпочинок біля водойм», – зазначила Наталя Табака.

Також управління туризму та курортів працює над гастролокаціями.

Читати також:  "Питання екології - в пріорітет національних інтересів" - Віталій Ковтун

Syla.news

 

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up