“Моя суперсила – в зубах” – Олег Тягнизуб. Що український супергерой робитиме на 11-ому Дитячому форумі у Львові? (Коментарі)

Педіатр за освітою, український супергерой Олег Тягнизуб продемонстрував мега-силу своїх зубів на прес-конференції 11-го Дитячого форуму, що відбулася 7 травня у Львові. 

Олег Скавиш (Тягнизуб) – людина з надзвичайним Божим даром. Чоловік має неймовірну силу в зубах, якою надає допомогу нужденним. Своїми рекордами стронгмен допомагає збирати пожертви на високовартісні операції для хворих дітей. Відколи чоловік отримав прізвисько “Тягнизуб”,  йому вдалося провести вже не одну таку благодійну акцію у боротьбі за життя малюків.

Внаслідок такої нестандартної діяльності силача, телеканал СТБ у рамках теле-шоу “Сюрприз! Сюрприз!” створив комікс “Неймовірні пригоди Тягнизуба” на честь стронгмена.

Олегу сподобався такий подарунок і він вирішив продовжити серію коміксів про себе. Зрештою, продовження “Пригод Тягнизуба” презентують вже на 11-ому Дитячому форумі у Львові.

В рамках прес-конференції 11-го Дитячого форуму український герой продемонстрував свою суперсилу, піднявши в зубах дівчину.  

Як зазначив Олег, такі ж демонстрації його суперсили відбуватимуться на цьогорічному Дитячому форумі. Там він дивуватиме присутніх не лише підняттям людей у зубах, а й чималою кількістю цікавих та захоплюючих презентацій своїх вмінь.

Syla.news

 

559 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up