ГПУ заявило, що вердикт у справі Януковича буде відомий впродовж місяця

Впродовж місяця екс-президенту України Віктору Януковичу винесуть вердикт суду першої інстанції у справі про держзраду.

Про це заявив заступник генерального прокурора Євгеній Єнін, передає “Громадське”.

“Кримінальний процес у рамках цього провадження входить у фінальну стадію і буквально впродовж якщо не тижня, то місяця можна буде розраховувати на вердикт першої інстанції суду. Зазначений кримінальний процес є надзвичайно важливим. Це не лише відновлення справедливості, це пересторога всім нинішнім та майбутнім керівникам України незалежно від їхнього рівня, що в Україні всі рівні перед законом і за вчинені злочини перед законом до відповідальності можуть бути притягнуті найвищі посадові особи”, – сказав Єнін.

Заступник генпрокурора також зазначив, що домогтися прибуття Віктора Януковича до України з путінської Росії дуже важко.

“На сьогодні це залежить від цілої низки чинників. Перш за все, від бажання самого Віктора Януковича, оскільки політичної волі Росії видати його шляхами міжнародно-правової допомоги ми не спостерігаємо за умови правління Володимира Путіна”, – додав прокурор.

Нагадаємо, 21 лютого в Оболонському суді Києва в режимі відеоконференції допитали президента України Петра Порошенка у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Syla.news

261 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up