14 травня ЄС введе санкції проти людей, що організували “вибори” в Криму

Євросоюз продовжує розширення санкційного списку для Росії. 

14 травня ЄС планує розширити санкційний список, до якого включені особи, причетні до посягання на суверенітет та територіальну цілісність України. Про це пише Європейська правда. Очікується, що рішення буде ухвалене без обговорення. Співрозмовник агентства розповів:

“Сьогодні проект рішення про розширення санкційного списку внесено до Ради ЄС. Планується, що воно буде затверджене у понеділок”

Зокрема, йдеться про п’ятьох осіб, які брали участь в організації та проведенні протиправних виборів президента РФ на території тимчасового окупованої території АР Крим.

Як відомо, нині обмежувальні заходи ЄС, які включають візові заборони та заморожування активів, застосовані проти 150 осіб та 38 установ, що відповідальні за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України.

До списку входять, зокрема, й наближені до режиму Володимира Путіна особи, включаючи високопосадовців центральних органів влади та олігархів.

Syla.news

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up