Які зміни у призначенні житлової субсидії чекають львів’ян?(коментарі)

З 1 травня 2018 року стала чинною постанова про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер в Україні діятиме оновлена Програма житлових субсидій.

На сьогодні у Львові є 135 259 одержувачів житлової субсидії, тобто більша половина домогосподарств міста, термін дії якої закінчився у квітні цього року. У Львівській міській раді Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту розповів про зміни детальніше.

Зорема, він наголосив, що тепер житлова субсидія призначатиметься лише після подання нових заяв та декларації. Проте сьогодні форм нових заяв ще немає. Отож у випадку оформлення субсидії зараз, поки що чинною залишається стара форма. Будуть і такі категорії людей, яким призначатимуть субсидії автоматично. Також близько 20 % за даними Мінстерства втратять її, проте Кобрин зауважує, що на його думку це буде близько 40%.

Відтепер субсидію призначатимуть на два періоди: опалювальний і неопалювальний. Крім того, окремі мешканці добровільно, або у судовому порядку повинні будуть повернути отриману субсидію державі, якщо вони у попередніх періодах приховали певні дані.  Загалом є нових правил за якими нараховуватимуть субсидії.

Кобрин наголошує, що всі дані отримувачів субсидії передають в Міністерство фінансів, після чого перевіряються їхні доходи. Після того як приходять списки автоматично припиняють надання субсидій тим, хто приховав інформацію про доходи, покупки, зміни тощо.

Що важливо, людина, яка отримує житлову субсидію, має сплачувати обов’язкову частку сплати, у разі невиплати — субсидії не нараховуватимуть. Крім того, не мати заборгованості у сумі понад 340 грн і повідомити про зміну складу сім’ї вродовж 30 днів.

До слова, під час призначення житлової субсидії враховуються такі доходи: заробітна плата після сплати податку на доходи фізичних осіб , пенсія, стипендія, соціальні виплати, допомога по безробіттю та інші.

Syla.news

 

 

411 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up