Як встигнути все? У Львові відбудеться навчальний тренінг по тайм-менеджменту

Певно кожен з нас зустрічався з проблемою вічної нестачі часу. Проте ми досі не знаємо як з цим боротися, аби результат був дійсно ефективний. Але вихід є, і про нього йтиметься на практичному тренінгу “Тайм-менеджмент”, що відбудеться 9 травня у навчально-інформаційному центрі “Progressio”. 

Що робити якщо роботи забагато? Як вивільнити час для виконання основних завдань? Як правильно спланувати свій день, тиждень, місяць? Саме про наболілі питання розмовлятимуть учасники тренінгу.

Взявши участь у практичному занятті ви зможете навчитися ефективно планувати та використовувати свій час, відновлювати внутрішні ресурси та вдало розраховувати сили й знаходити вихід зі складних ситуацій.
Тренінг присвячений організації часу менеджера для його ефективної роботи. Тут ви дізнаєтесь про правило Парето у роботі менеджера і навчитесь зосереджуватися на тих 20% клієнтах, які дають 80 % результату.
Якою є мотивація менеджера? Який обіг коштів необхідний для компанії, щоби його відсоток забезпечував йому гідний рівень життя? Якою є заробітна плата менеджера? Чому годує не ставка, а саме відсоток? Відповіді на ці та інші питання ви дізнаєтеся вже під час тренінгу. 

Спікером на практичному занятті буде підприємець, досвідчений рекламодавець прямих та непрямих продажів вже понад 16 років, власник та виконавчий директор у компанії “Гіпермаркет реклами “BRM.Promo” Роман Бучко.

Вхід на подію вільний. Тренінг триватиме протягом 2 годин. Кількість місць обмежена, тому варто поспішити зареєструватися.

Тренінг відбудеться 9 травня о 19:00 за адресою площа Яворського, 1 (2 поверх).
За докладнішою інформацією звертатися до координатора події Тетяни Томи: +380 (68) 318 62 51

Syla.news

569 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up