Маленькі генії: переможці Львівського етапу конкурсу “Книгоманія” розповіли про читання книг (коментарі)

В рамках прес-конференції до 11-го Дитячого читацького форуму читачі медіатеки “Мультиплекс” Максим Дзьобан та Соломія Стрельбицька поділилися з присутніми своїм досвідом читання книг. Максим захоплюється літературою ще з 2 років, а Соломія мріє встановити рекорд найшвидшого читання книг.

Ідея конкурсу дитячого читання виникла у 2004 році. Тоді він пройшов як міжобласний конкурс «Найкращий читач Форуму 2004». У ньому взяли участь читачі бібліотек Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Рівненської областей. Організаторами були громадська організація «Форум видавців», Львівська державна обласна бібліотека для дітей, Головне управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації.

На сьогодні серед львівських читачів вже 32 переможці конкурсу. Цього року першість взяли Максим Дзьобан та Соломія Стрельбицька.

Максим запевнив, що читання книг постає гострою проблемою серед його однолітків та й серед дітей в Україні загалом. Тому він націлений змінювати ситуацію, принаймні хлопець готовий стати прикладом для інших дітей.

Соломія теж може похвалитися певними досягненнями у читанні. Адже зараз вона намагається встановити рекорд по найшвидшому читанні. Відтак вона вже тривалий час читає по книзі в день. Проте, окрім своїх читацьких здобутків, дівчина поділилася з присутніми своєю маленькою трагедією. Як виявилось, однолітки неохоче знаходять із нею спільну мову. Але як дівчина зазначила згодом, вона вже звикла відстоювати свої інтереси перед недругами, а тому її ця проблема вже мало бентежить.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2002 року, з 2005 року – по всій Україні. За всі роки участь у ньому взяло понад 600 тисяч дітей з усіх регіонів України.

Syla.news

672 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up