Гройсман прогнозує день ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на ухвалення Верховною Радою законопроекту про створення Антикорупційного суду на наступних двох пленарних тижнях — 14-25 травня.

Про це пише Громадське телебачення.

«Я дуже розраховую на те, що на найближчих двох пленарних тижнях український парламент прийме остаточне рішення про створення незалежного Антикорупційного суду», — сказав він під час заходів в рамках відкриття «Тижня відкритого уряду» 7 травня у Києві.

Гройсман висловив надію, що Верховна Рада все-таки скасує електронне декларування для громадських активістів, що займаються антикорупційною діяльністю.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що сподівається на якнайшвидше створення Антикорупційного суду, що може статися у першій половині 2018 року.

Напротивагу Порошенку, генеральний прокурор Юрій Луценко раніше заявляв, що Антикорупційний суд має запрацювати на початку 2019-го.

Створення Антикорупційного суду — одна з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці. Серед його запланованих функцій — розслідування справ Національного антикорупційного бюро щодо корупції серед високопосадовців.

1 березня Верховна Рада в першому читанні підтримала президентський законопроект про Антикорупційний суд.

Створити антикорупційний суд закликали і глави МЗС країн G7.

Syla.news

301 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up