Депутат ПАРЄ заявила, що Україні потрібно, щоб Росія залишалася в Раді Європі

Анн Брассер, екс-президент Парламентської асамблеї Ради Європи та депутат ПАРЄ заявила, що Росія має лишатися у Раді Європи, в тому числі і щоб допомогти Україні.

В інтерв’ю Європейській правді Брассер зазначила, що якщо виключити Росію з організації, вона залишиться потужною силою і поза її межами.

“Окрім того, нам потрібні росіяни. В тому числі – щоби допомогти вам, Україні. Росія брала участь у створенні проблем для України, а отже, вона має бути і частиною їх вирішення” – наголосила вона.

За словами депутата, бойові дії в Україні вже перетворився для Європи на повсякденність, “адже у всіх є інші проблеми”.

“Але це неправильно. Це ваша територія, її необхідно повернути. А отже, потрібно домовлятися з росіянами, шукаючи вихід” – заявила Брассер.

Вона також наголосила, що не можна виключати країни-порушники з Ради Європи, оскільки її громадяни втрачають захист Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

“Адже порушник – не вся країна, порушник – це режим. Натомість, якщо країна виходить з Ради Європи, її громадяни втрачають захист Європейського суду з прав людини. Я боюся відкривати скриньку Пандори, забираючи у людей навіть це” – сказала Брассер.

ПАРЄ позбавила делегацію Росії права голосу в січні 2015 року через агресію цієї країни проти України. Відтоді російські представники чинили тиск на ПАРЄ, намагаючись домогтися скасування санкцій.

Санкції ПАРЄ проти Росії не стосуються економіки, однак асамблея стала першим міжнародним органом, членом якого є Росія і який зміг ввести обмеження проти росіян.

Нагадаємо, Росія відмовилася виконувати рішення ПАРЄ навіть в разі повернення до складу Асамблеї.

ПАРЄ фактично визнала окупацію Донбасу Росією. Також Асамблея закликала РФ припинити постачання російських зброї, боєприпасів та вибухівки на український схід. Серед іншого ПАРЄ також ухвалила резолюцію про протидію російській пропаганді.

Syla.news

301 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up