“Богиня степу” у Львові. Петро Антипа представив свій новий проект (коментарі)

У Львові триває персональна виставка «Богиня степу» українського художника з Донбасу Петра Антипа, відкриття якої відбулося 3 травня. Проект зараз представлений у національному музеї імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20).

Петро Антипа— відомий нині скульптор, маляр, графік та заслужений художник України (2009). Його проекти мають своєрідну “родзинку”, всі вони доповнюють один одного та наче складаються в одну велику картину, містичну й прозору історію.

Ось так виставка “Богиня степу” стала логічним продовженням першого етапу проекту:  «Амазонка – богиня степу», що була представлена у квітні 2017 року у Національному музеї Тараса Шевченка (м. Київ). Цей проект демонструє нові грані творчості художника.

У своїй авангардній творчості Петро Антип досліджує степову історію України: скіфів, сарматів. Що цікаво, жінка займає особливе місце у його творчості. Міф як головний «герой» проекту стає джерелом індивідуальної творчості Павла Антипа. Марина Стрельцова, мистецтвознаць також розповідає, що виставка у Львові Петра Антипа— дебют як маляра та графіка, а не лише як скульптора. Тож на виставці представлені твори трьох різних видів мистецтва.

Сам Петро Антипа розповідає, що у його творчому житті немає такого поняття як “натхенення”, він просто малює і все, каже, що творчість — це все його життя. Петро Антипа творить з самого дитинства. Тож маючи такий великий досвід, він представив більше ста виставок не лише в Україні, а й за кордоном. Експозицію виставки «Богиня степу» буде представлена в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) до 20 травня.

Syla.news

 

459 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up