В Україні вимагають звільнення затриманих на акції “Він нам не цар”в Росії

Після незаконно затриманих учасників акції “Він нам не цар” у Росії Україна вимагає негайного звільнення та забезпечення їхніх прав на мирний протест.

Про це йдеться у заяві МЗС, опублікованій в суботу.

“В Україні рішуче засуджують брутальні напади з боку каральних підрозділів кремлівського режиму на російських громадян, які вийшли на вулиці в рамках глобального мирного протесту #ОнНамНеЦарь”, – наголошують у міністерстві.

Там підкреслили, що “затримання і арешт понад 1600 мирних громадян є ще одним свідченням страху режиму та проведення ганебної державної політики з придушення прав людини та основоположних свобод, намагання викорінити будь-яке інакомислення в Росії”.

Особливо обурює насильство по відношенню до неповнолітніх громадян та молоді, зазначили в МЗС.

“Україна та наші міжнародні партнери вимагають негайного звільнення незаконно затриманих та забезпечення їхніх прав на мирний протест проти свавілля і несправедливості”, – йдеться в заяві

Нагадаємо, 5 травня у Росії проходили мітинги “Він нам не цар” до інавгурації Володимира Путіна, яка відбудеться 7 травня. За даними на 21:00, 5 травня в 26 містах Росії затримали 1599 імовірних учасників акцій “Він нам не цар” і випадкових перехожих. Євросоюз і США закликали російську владу негайно відпустити затриманих у суботу мирних демонстрантів та журналістів.

Syla.news

279 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up