Понад 25 тис. українців проти «пропаганди ЛГБТ». Порошенка закликали до її заборони

Понад 25,3 тис. підписів на сайті електронних петицій набрала петиція щодо популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні, а також заборони пропаганди ЛГБТ та гей-прайдів набрала для того, щоб її розглянув президент Петро Порошенко.

Про це повідомило«Громадське радіо».Петиція була оприлюднена на сайті президента 8 лютого 2018 року. Автором звернення є Віктор Тацюра. Петиція містить такі прохання:

Звернутися з посланням до народу України та посланням до Верховної Ради України, щодо підтримки, захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні.

Розробити та видати указ президента України про загальнодержавну стратегію захисту та популяризації традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні.

З метою захисту і розвитку інституту сім’ї та підвищення моральності українського суспільства розробити та внести до Верховної Ради, як невідкладний, законопроект про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей, у тому числі, у формі так званих маршів рівності, прайдів, гей-парадів, фестивалів квір-культури, тематичних матеріалів у засобах масової інформації.

«У 2015 році Верховною Радою України були внесені зміни до Кодексу законів про працю. Головна мета цієї ініціативи – впровадити словосполучення «ґендерна ідентичність» і «сексуальна орієнтація» у національне законодавство. Таким чином, була встановлена пряма дискримінація людей і роботодавців (у тому числі у релігійних і навчальних закладах), де неможливе працевлаштування людей, які ведуть аморальний спосіб життя або мають розлади власної психосексуальної ідентифікації», – повідомив автор петиції.

Як відомо, реакція на петиції з боку керівництва держави відбувається у разі зібрання необхідних 25 тисяч підписів. Такий збір повинен відбутися упровдовж трьох місяців. Якщо за цей період петиція не набирає необхідних підписів, її не розглядають.

Syla.news

257 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up