Через Росію США збільшують присутність в Атлантиці

Через російську агресію військово-морські сили США збільшують присутність в Атлантичному океані та відновлюють структури військового командування.

Про це повідомляє Голос Америки. Повідомляється, що США відновлюють Другий флот, що був розформований у 2011 році з міркувань економії коштів та організаційної структури. Командувач військово-морськими операціями адмірал Джон Ричардсон заявив:

“Це динамічна відповідь на динамічне безпекове середовище. Тому що ми вже бачимо виникає конкуренція за владу великих держав. Атлантика є таким же динамічно мінливим театром військових дій, як і будь-який інший, особливо – Північна Атлантика”

Другий флот базуватиметься на військово-морській базі Норфолк, штат Вірджинія, і почне свою діяльність 1 липня.

З того часу, як його було розформовано, спостерігається різке зростання російської військово-морської активності в Північній Атлантиці і в Арктиці. Росія також стала більш агресивно діяти в конфліктах в Україні та Сирії, що призвело до загострення напруженості між Вашингтоном і Москвою.

Syla.news

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up