Як знайти свою місію? Віталій Ковтун проведе авторський тренінг у Львові

Ми завжди прагнемо знайти свою справу у житті. Адже лише від улюбленої роботи можна отримати задоволення. Засновник благодійного фонду, підприємець, громадський і політичний діяч Віталій Ковтун поділиться власним досвідом пошуку свого призначення у житті та допоможе знайти вашу професійну місію за допомогою унікальних лайфхаків для досягнення успіху. 

Тренінг “Як знайти свою місію?” відбудеться 20 травня. Лекція допоможе вам почати шлях до усвідомлення свого покликання, зрозуміти, куди рухатись та чи варто діяти в обраному напрямку, відверто поговорити про власні бажання та цілі та визначити основні життєві цінності та принципи. 

Звісно, що кожен з нас має свій унікальний талант. Проте, як відомо, лише самим талантом на життя не заробиш. Навички та вміння треба розвивати і удосконалювати. Інакше всі вони атрофуються і талант загине, так і не розпочавши своє життя.

Як визначитись із своїм покликанням?

Це важливе питання, яке усі ми, або принаймні ті, хто прагне чогось досягти у своєму житті, задаємо собі щодня. Пошук свого покликання у одних займає довгі роки, а інші приходять до його усвідомлення за лічені хвилини. Тому у кожного свій шлях, який треба буде пройти самостійно, адже ніхто за вас не відповість на питання, який сенс саме вашого життя.

Ми думаємо не лише про те, як віднайти свій шлях, а й про те, як його розпочати.

А розпочати пошуки себе варто зі спогадів про власні дитячі хобі. Варто згадати, чим саме вам подобалось займатися у дитинстві. Адже звідти й починається коріння пошуку й самореалізації себе в певній сфері.

Починаючи з дитинства варто продовжувати ланцюг пошуку себе до підліткового віку і дотепер. Таким чином можна проаналізувати свої вподобання, захоплення, бажання і зрозуміти для себе, в якій сфері ви хочете розвиватися надалі. А решту корисних деталей та лайфхаків можна почути на тренінгу Віталія Ковтуна.

Навіщо шукати свою місію у житті?

Для того, щоб знайти сенс свого життя, стати успішним і, головне, щасливим! Причому успіх ніби сам приходить до тих, хто знайшов своє призначення. Коли справа приносить задоволення, людина з радістю вирішує навіть найскладніші завдання і ставить перед собою все нові цілі. При цьому відчуття своєї затребуваності, відчуття задоволення від роботи виробляє нову енергію, і ми не відчуваємо втоми. Ми з радістю повертаємося до улюбленої справи, шукаємо нові можливості та ефективно досягаємо мети.

Кожна істота на нашій Землі має свою конкретну місію. І в цьому полягає наша унікальність. Людині необхідно знайти себе, адже інакше вона банально не матиме заради чого жити. Людське життя прекрасне і ми маємо використовувати усі його можливості на повну. Але для того, аби визначитись зі своєю справою, варто багато для цього робити. До прикладу, читати статті на теми, які вас цікавлять і в яких вам би хотілося розвиватись, чи відвідувати лекції, тренінги, практичні заняття, навчальні курси з певної сфери.  Потрібно рухатись і в цьому русі шукати свої зупинки.

Лектор Віталій Ковтун допоможе учасникам тренінгу розкрити інші сторони себе та свого життя, встановити нові та вже дійсно вигідні пріоритети, навчитись самостійно будувати кар’єру в обраній сфері, і найголовніше, дізнатись про свої можливості та професійні якості, про які раніше навіть не підозрювали.

Тренінг проводитиметься за чітким слоганом: “Повчально та цікаво!”. Бо по-іншому таку тему неможливо розкрити. Принаймні для Віталія Ковтуна. 

Тренінг Віталія Ковтуна “Як знайти свою місію?” відбудеться 20 травня у навчально-інформаційному центрі “Progressio”, що на площі Яворського, 1 (2 поверх). Лекція розпочинається о 14:00. Для участі у навчальному тренінгу реєстрація обов’язкова.

За додатковою інформацією звертатись до координатора події Тетяни Томи: +380 (68) 318 62 51.

Syla.news

711 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up