Укрпошта модернізується. Відтепер поштарі пересуватимуться на автомобілях

Укрпошта закриє частину відділень у невеликих селах та замінить їх на поштарів, що будуть пересуватись на автомобілях.

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на  повідомлення у Facebook директора PR-служби компанії Михайла Василенка.

Зокрема, згідно з повідомленням, утримання відділень у селах з населенням менше 2000 осіб є економічно невигідним. Середнє навантаження на відділення складає близько 2 листів на день.

Тому у компанії прийняли рішення про перехід до заміни відділень  на поштарів, що доставлятимуть та забиратимуть посилки на машинах.

За задумом нова система доставки поштових відправлень дозволить розширити присутність Укрпошти в селах.

«Часи присутності в селі не зменшаться, а подекуди і збільшаться — будемо доїжджати туди, де раніше не було пошти», — повідомляє Василенко.

Пункти прийому та відправки листів пропонується розмістити у сільрадах.

Спочатку проект планують реалізувати на Чернігівщині — області з найменшою густиною населення в Україні. Для його реалізації вже провели тендер на закупівлю автомобілів, загальна вартість яких складає 1,14 мільйонів доларів.

Всього планується закупити 130 автомобілів. Пілотний проект стартує влітку 2018 року.

Раніше повідомлялось, що у 2017 році витрати Укрпошти зростали швидше, ніж її доходи. Так, минулого року компанія збільшила дохід на 0,9 мільярдів гривень, в той час як її витрати зросли на 1,4 мільярди гривень.

Нагадаємо, нещодавно Укрпошта отримала від Національного банку України ліцензію, яка дозволить розраховуватися у відділеннях карткою.

Syla.news

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up